KAR DÜNYASI

Hakkında

Monte Baia

Teknik Kadro

EĞİTİMLER

Kayak Dersleri

Snowboard Dersleri

Foto Galeri

HİZMETLER

Kayak Odası

Kayak Mağazası

Butik Market

SNOWBOARD DERSLERİ

Derslerimizin genel amacı;

Öğrencilerimizin en güvenli ortamda, en doğru snowboard malzemesi ile ders yapmalarını sağlamaktır. Öğrencilerimizin kayma seviyelerini geliştirmeleri için gerekli olan en doğru pistlerin seçimini yine okulumuzun deneyimli öğreticileri belirlemektedir.
Doğru öğretim yöntemleri, doğru malzeme seçimi, doğru pist seçimi öğrencilerimizin kayma seviyelerinin doğru temeller üzerine kurulmasını ve gelişmesini sağlayacaktır.

Kar Dünası Kayak ve Snowboard Okulu öğreticileri tarafından yapılacak olan gurup derslerimizde öğrencilerimizin seviyelerine ve yaşlarına göre 10 kişilik gruplara ayrılırlar. Sabah 2, öğleden sonra 2 saat olmak üzere kamp süresince günlük 4 saat eğitim alırlar.
Kar Dünyası Kayak ve Snowboard okulu her yaş ve seviyeye uygun özel eğitim de vermektedir.

SNOWBOARD SEVİYE ÇİZELGESİ:

1. SEVİYE : Yeni başlayanlar.

2. SEVİYE : Beginner dönüş tekniğiyle kayabilenler.

3. SEVİYE : Carving dönüş tekniğiyle kayabilenler.

4. SEVİYE : Yarış tekniği veya Freestyle kayabilenler.

SNOWBOARD DERSLERİ:

  • Snowboard dersleri, Monte Baia Kar Dünyasi Kayak Okulunun kayak hocaları tarafından verilecektir.
  • Her gün 2 saat sabah, 2 saat öğleden sonra olmak üzere kayağa çıkılacaktır.
  • Öğrencilerimiz kayak bilgi seviyelerine göre gruplandırılacak, yeni başlayan, az bilen, orta bilen, iyi bilen gibi seviyelere ayırılarak gruplar halinde eğitim verilecek.

OTELİMİZ:

Uludağ 2. gelişim bölgesinde bulunan otelimiz MONTE BAIA her türlü konfora sahiptir. Kayak odasından direkt pistlere çıkılan konumuyla öğrencilerimize kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca restaurant, sinema salonu, disko, havuz, hamam, sauna ve geniş lobisi ve diğer salonlarıyla öğrencilerimizin rahat hareket edebileceği altyapıya sahiptir.